Ataturk

tr dil  en dil

Bildiri Gönderimi

Gıda ve tarım alanında bilgisayar teknolojilerini geliştiren veya bu alana ilgi duyan tüm bireyleri ICCTAFA 2019'a katılmaya davet ediyoruz. Bildiri gönderme son tarihine kadar alınan tüm bildiriler kendi alanlarında uzman hakemler tarafından değerlendirme sürecinden geçecektir. Gönderilen bildirilerin her bir yazarı her aşamada bildirilerinin durumuna dair bilgilendirilecektir.


Kabul edilen tüm bildiriler konferans sözlü sunumu için programa konulacaktır ve konferans bildiriler kitabında yayınlanacaktır. Her kabul edilen bildiri için en az bir yazarın kayıt olması ve konferansa katılarak çalışmasını sunması gerekmektedir. ICCTAFA 2019'da her kayıtlı kullanıcı sadece bir bildiri sunabilecektir. Tüm bildiriler (pdf) EasyChair konferans yönetim sistemi üzerinden gönderilmelidir. EasyChair hesabı olmayanlar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kendilerine bir hesap açmalıdır:
https://easychair.org/conferences/?conf=icctafa2019

 

Bildiri Gönderimi ile İlgili Taslak Dosyalar:

 

Tüm bildiler konferans bildiriler kitabında basılacaktır. Seçilen bildirilerin genişletilmiş versiyonları hızlı şekilde değerlendirilmek üzere TÜBİTAK Journal of Electrical Engineering & Computer Sciences (SCIE) dergisine gönderilecektir. TÜBİTAK TJEECS dergisi Science Citation Index Expanded (SCIE) ve ULAKBİM TR dizininde taranmaktadır.

Tubitak Journal